Praca

19 sierpnia 2015

Kancelaria Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. z Gdańska nawiąże współpracę z aplikantem (aplikantką) radcowskim/ adwokackim.

Oczekujemy:

• rocznego doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej, w tym w szczególności przy obsłudze przedsiębiorców,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • pełnej dyspozycyjności (poza zajęciami na aplikacji) i lojalności,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (w szczególności MS Word, Outlook) oraz znajomości obsługi programów prawniczych (Lex/ Lex Polonica/ Legalis),
  • umiejętności pracy w zespole, pracowitości, zaangażowania.

Mile wdziane są także:

• znajomość angielskiego języka prawniczego,
  • przynajmniej 6 miesięczne doświadczenie w występowaniu przed sądami,
  • dobra znajomość innych języków obcych,
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • znajomość prawa podatkowego.

Oferujemy:

• interesującą pracę w młodym i zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużą różnorodność prowadzonych spraw,
  • współpracę w wybranej przez aplikanta formule (umowa o pracę, zlecenie itp.).

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV mailem z tytułem „Odpowiedź na ogłoszenie o pracę – aplikant” na adres mailowy: w.kawczynski@kklaw.pl. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Bardzo prosimy aby CV lub listy motywacyjne zawierały sformułowanie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”