Praca

7 listopada 2017

Kancelaria Kacprzak Radcy Prawni poszukuje osoby na stanowisko radcy prawnego

Opis stanowiska:
– świadczenie bieżącej pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców, podmiotów korporacyjnych, w tym podmiotów zagranicznych;
– sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów prawnych;
– reprezentacja przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi;
– identyfikacja problemów prawnych oraz ocena ryzyka.

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:
– doświadczenia w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych;
– doświadczenia procesowego;
– bardzo dobrej znajomość prawa cywilnego (materialnego i procesowego), gospodarczego, w tym z zakresu prawa handlowego;
– bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub języka niemieckiego umożliwiającej pracę w tych językach;
– umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów;
– wysokiej kultury osobistej i zaangażowania.

Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycie cennego doświadczenia w kancelarii świadczącej usługi na arenie międzynarodowej (www.kacprzak.com.pl).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 18 listopada 2017 r. na adres office@kacprzak.com.pl.

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2016 r., poz. 922)”.