Praca

16 maja 2019

Kancelaria Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy Biuro w Gdyni prowadzi rekrutację na stanowisko aplikant radcowski / aplikant adwokacki / stażysta

Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy to ogólnopolska Kancelaria prawna specjalizująca się w obsłudze przedsiębiorców. Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego nowego Biura w Gdyni na stanowisko:

 aplikant radcowski / aplikant adwokacki / stażysta
Miejsce pracy: Gdynia, Sea Towers Office Building, ul. Hryniewickiego 6C

 Zadania/opis stanowiska:
– Sporządzanie projektów opinii prawnych, pism procesowych oraz innych dokumentów merytorycznych
– Koordynacja obiegu dokumentów, prowadzenie akt
– Udział w rozprawach sądowych
– Obsługa Klientów Kancelarii

 Oczekiwania:
– Samodzielność i komunikatywność
– Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i sumienność
– Bardzo dobra organizacja pracy
– Obsługa komputera z uwzględnieniem pakietów biurowych oraz programów prawniczych
– Dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych

 Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie na cały lub część etatu
– Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji
– Pracę w młodym, dynamicznym zespole
– Miłą atmosferę pracy

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres biuro@dt.gdynia.pl wraz ze stosowną klauzulą w zakresie ochrony danych osobowych.
Po więcej informacji zapraszamy na dt.gdynia.pl