Praca

25 września 2017

Kancelaria „Czerniawski Błaszkowski Drogosiewicz Radcy Prawni Sp.p.” z siedzibą w Gdańsku, nawiąże stałą współpracę z aplikantem radcowskim/aplikantką radcowską II roku aplikacji

Kancelaria „Czerniawski  Błaszkowski Drogosiewicz Radcy Prawni Spółka Partnerska” z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Cypriana Kamila Norwida 2, nawiąże stałą współpracę z aplikantem radcowskim/aplikantką radcowską II roku aplikacji. Wymagane minimum roczne doświadczenie zawodowe. Znajomość prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: kancelaria@cbsp.com.pl (w temacie prosimy wpisać: „Odpowiedź na ogłoszenie – aplikant”).

Kancelaria zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.