Praca

18 października 2016

Kancelaria Burzak Okoń i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych z siedzibą w Gdyni rozpocznie współpracę/zatrudni aplikanta I roku aplikacji radcowskiej/absolwenta wydziału prawa.

Poszukujemy osób chętnych do nauki, dobrze zorganizowanych, rzetelnych, zaangażowanych w pracę, z wysoką kulturą osobistą.

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV e’mailem na adres: sekretariat@burzak-okon.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wybranym kandydatom. Curriculum Vitae powinno zawierać następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”