Praca

3 grudnia 2019

Kancelaria Armińska radcowie prawni w Sopocie poszukuje osoby na stanowisko prawnik/aplikant radcowski

Poszukiwany/Poszukiwana
prawnik/aplikant radcowski
Miejsce: Sopot

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ambitnych prawników biznesu, ukierunkowanych na cel. Każdy z naszych prawników świadczy usługi w bezpośredniej relacji z klientem biznesowym, więc ma szansę rozwijać swoje zdolności komunikacyjne. Oferujemy niezbędne wsparcie starszych stażem prawników i szkolenia, ale cenimy sobie samodzielność i decyzyjność. Lubimy się i dbamy o dobrą atmosferę, ale przygotuj się na wykonywanie zadań pod presją czasu! Nie brakuje nam zleceń, a nasi aktualni i byli prawnicy stale powtarzają, że nigdzie nie nauczyli się tak dużo i nie rozwinęli się tak szybko, jak u nas. Możliwe, że wrzucimy Cię na głęboką wodę, ale nauczymy Cię też pływać!

Jakie będą Twoje obowiązki?

• Bieżąca obsługa prawna firm wchodzących w skład międzynarodowych grup kapitałowych;
  • Analizowanie przepisów i monitorowanie zmian prawnych;
  • Śledzenie międzynarodowych trendów legislacyjnych;
  • Ocena produktów IT w zakresie ich zgodności z przepisami prawa.

Jakie są nasze oczekiwania?

• Najważniejsze dla nas są Twój zapał, Twoja wiedza i Twoje umiejętności … a także:
  • znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się w międzynarodowym otoczeniu biznesowym;
  • staranność;
  • sumienność;
  • dyspozycyjność (min. 4 dni w tygodniu);
  • wysokie zdolności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

• wiedza z zakresu IT oraz ubezpieczeń;
  • znajomość prawa podatkowego;
  • znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych.

Co Tobie zapewnimy?

• rozwój zawodowy w międzynarodowym otoczeniu biznesowym;
  • elastyczne warunki współpracy;
  • angielski prawniczy w godzinach pracy;
  • szkolenia, w szczególności w zakresie prawa nowoczesnych technologii.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta prześlij CV w celu prowadzonej rekrutacji na adres:
pamela.kepinska@arminska.pl

armińska radcowie prawni informuje, że zachowuje w poufności informacje o przesłaniu przez kandydatów aplikacji oraz ich treści. Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Przesłanie ww. dokumentów aplikacyjnych będzie równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez Katarzynę Armińską-Waszczyk prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą armińska radcowie prawni Katarzyna Armińska – Waszczyk, ul. Rzemieślnicza 17/19, 81-855 Sopot, NIP: 554-17-17-284 (dalej: Administrator) podanych danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez Administratora, do czasu zakończenia rekrutacji lub wycofania przez Ciebie zgody (podstawa: art. 6 ust. 1 lit a) RODO). Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji. Podane dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom ani przekazywane do państwa trzeciego. Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy uznasz, że Administrator narusza Twoje prawa w zakresie danych osobowych. W celu realizacji swoich praw, w tym wycofania wyrażonej zgody prosimy o kontakt mailowy pod adresem kancelaria@arminska.pl. Administrator nie będzie podejmował wobec Twojej osoby decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym w wyniku profilowania, wywołujących wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie wpływających.