Praca

11 października 2018

Hadaś & Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Sp.p. z siedzibą w Gdańsku ul. Marii Konopnickiej 10 M 27 poszukuje kandydata na stanowisko

Aplikant radcowski

Opis stanowiska:

Poszukujemy aplikanta radcowskiego I lub II roku (także osoby która rozpoczną aplikację radcowską w styczniu 2019 r.) zainteresowanego problematyką własności intelektualnej, prawa gospodarczego, handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów. Do zadań aplikanta/aplikantki należeć będzie praca nad dokumentami korporacyjnymi, umowami, przygotowywanie analiz i informacji prawnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości zagadnień z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej, prawa handlowego, prawa pracy,
  • umiejętności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • samodzielności, odpowiedzialności, chęci i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • woli poszerzania własnej wiedzy i zdobywania doświadczenia,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • punktualności, odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań,
  • umiejętności rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na okres aplikacji z motywacyjnym systemem wynagrodzenia, odpowiednio do nakładu pracy oraz doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych projektach,
  • zdobycie wiedzy praktycznej i doświadczenia zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy,

Mile widziane doświadczenie w pracy w  kancelarii prawnej bądź na stanowisku prawnik w dziale prawnym przedsiębiorcy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na adres poczta@bihkancelaria.pl

Jednocześnie zastrzegamy możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: „RODO”) uprzejmie informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hadaś & Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, ul. Marii Konopnickiej 10 M 27, 80-240 Gdańsk, tel: 58 760 70 01
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania współpracy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i f RODO, tj. w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy oraz dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora danych, tj. w celu nawiązania kontaktu.
  3. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu i współpracy.
  4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.
  5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
  7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
  8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończeniu procesu nawiązywania współpracy.
  9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.