Praca

24 stycznia 2018

Hadaś & Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych poszukuje kandydata na stanowisko Aplikant radcowski

Hadaś & Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Sp.p. z siedzibą w Gdańsku ul. Grunwaldzka 186 poszukuje kandydata na stanowisko

Aplikant radcowski

Opis stanowiska:

Poszukujemy aplikanta radcowskiego bądź adwokackiego zainteresowanego problematyką własności intelektualnej, prawa gospodarczego, handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów. Do zadań aplikanta/aplikantki należeć będzie praca nad dokumentami korporacyjnymi, umowami, przygotowywanie analiz i informacji prawnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości zagadnień z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej, prawa handlowego, prawa pracy,
  • umiejętności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • samodzielności, odpowiedzialności, chęci i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • woli poszerzania własnej wiedzy i zdobywania doświadczenia,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • punktualności, odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań,
  • umiejętności rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na okres aplikacji z motywacyjnym systemem wynagrodzenia, odpowiednio do nakładu pracy oraz doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych projektach,
  • zdobycie wiedzy praktycznej i doświadczenia zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy,

Mile widziane doświadczenie w pracy w  kancelarii prawnej bądź na stanowisku prawnik w dziale prawnym przedsiębiorcy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na adres th@bihkancelaria.pl

Jednocześnie zastrzegamy możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.