Praca

30 października 2019

GP Kancelaria Radców Prawnych Poniatowska-Maj Strzelec-Gwóźdź sp.p. nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I-III rok

GP Kancelaria Radców Prawnych Poniatowska-Maj Strzelec-Gwóźdź sp.p. nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I-III rok.

Gdzie: Gdańsk;

Zakres obowiązków:

  • (praca merytoryczna)
  • tworzenie i opiniowanie umów oraz innych aktów prawnych;
  • tworzenie analiz prawnych;
  • obsługa prawna klientów kancelarii;
  • reprezentacja klientów przed urzędami oraz w postępowaniach sądowych;

Mile widziane doświadczenie w sporządzaniu umów oraz znajomość prawa konsumenckiego, e-commerce, praw autorskich i pokrewnych.

Wynagrodzenie: 3 400 brutto;

Forma zatrudnienia: umowa o pracę/B2B/zlecenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (wraz z zgodą na przetwarzanie danych dla procesu rekrutacji) na adres mailowy: biuro@gpkancelaria.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Więcej informacji pod linkiem: https://gpkancelaria.pl/kariera-aplikant-radcowski-gdansk/?fbclid=IwAR0uOWTxxjocbGyf1vPqOaRI61Ypv-sB8SNyhfelde-BCDqmyy9jI6etABw „.