Praca

26 sierpnia 2019

Gdańskie Centrum Kancelarii Prawnych zatrudni studenta Wydziału Prawa lub Administracji na umowę zlecenia.

Oferujemy:

• komfortowe warunki pracy (nowe, w pełni wyposażone biuro mieszczące się w centrum Gdańska vis a vis Sądu Okręgowego w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody)
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju;
  • perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu studiów;
  • pracę na umowę zlecenia za wynagrodzeniem;
  • ruchome godziny pracy w zależności od liczby zajęć.

Wymagania:

• punktualność, rzetelność, zaangażowanie;
  • znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność 2 lub 3 dni w tygodniu;

Obowiązki:

• analiza orzecznictwa i poglądów doktryny w zleconych sprawach;
  • przygotowanie prostych pism w sprawach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych w postępowaniu procesowym i nieprocesowym oraz w sprawach administracyjnych;
  • prowadzenie administracji biurowej Kancelarii;
  • pomoc przy bieżącej obsłudze prawnej klientów Kancelarii;

Kancelaria zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres: biuro@radca-gdansk.pl z dopiskiem „praca”.

W CV należy zawarzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).