Praca

26 sierpnia 2019

Gdańskie Centrum Kancelarii Prawnych zatrudni studenta Wydziału Prawa lub Administracji na umowę zlecenia

Gdańskie Centrum Kancelarii Prawnych zatrudni studenta Wydziału Prawa lub Administracji na umowę zlecenia.

Oferujemy:

  • komfortowe warunki pracy (nowe, w pełni wyposażone biuro mieszczące się w centrum Gdańska vis a vis Sądu Okręgowego w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody)
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju;
  • perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu studiów;
  • pracę na umowę zlecenia za wynagrodzeniem;
  • ruchome godziny pracy w zależności od liczby zajęć.

Wymagania:

  • punktualność, rzetelność, zaangażowanie;
  • znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność 2 lub 3 dni w tygodniu;

Obowiązki:

  • analiza orzecznictwa i poglądów doktryny w zleconych sprawach;
  • przygotowanie prostych pism w sprawach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych w postępowaniu procesowym i nieprocesowym oraz w sprawach administracyjnych;
  • prowadzenie administracji biurowej Kancelarii;
  • pomoc przy bieżącej obsłudze prawnej klientów Kancelarii;

Kancelaria zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres: biuro@radca-gdansk.pl z dopiskiem „praca”.

W CV należy zawarzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).