Praca

9 marca 2016

Firma Rental Park zatrudni aplikanta radcowskiego/radcę prawnego

W związku z  dynamicznym rozwojem firmy nawiążemy stałą współpracę z aplikantem II/III roku lub radcą prawnym

OBOWIĄZKI:

– przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów,
– weryfikowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do podpisania umów,
– doradztwo prawne w zakresie bieżącej obsługi prawnej firmy,
– opracowywanie i opiniowanie pism ( w tym procesowych),

– nadzorowanie terminów realizacji obowiązków zawartych w umowach i dbanie o zachowanie ciągłości najmu,

WYMAGANIA:

– wykształcenie wyższe prawnicze,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność,
– dobra organizacja pracy,
– dobra znajomość pakietu MS Office,
– dobra znajomość języka angielskiego,
– doświadczenie w  obszarze związanym z nieruchomościami, inwestycjami budowlanymi i prawem handlowym, mile widziana również znajomość  prawa podatkowego.

OFERUJEMY:

– możliwość rozwoju,
– ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego (prawnego i biznesowego)
– pracę nad ciekawymi, wymagającymi projektami
– pracę w młodym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
praca@rwsgroup.pl

Oferujemy pracę w siedzibie naszej firmy w Gdańsku.
Nie interesuje nas współpraca na odległość, praca wyłącznie w siedzibie firmy.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w  dokumentach aplikacyjnych  klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych  (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662 z późń. zm.)”.