Praca

3 września 2018

Derc Pałka Kancelaria Radców Prawnych sc w Warszawie poszukuje do współpracy aplikanta radcowskiego

Derc Pałka Kancelaria Radców Prawnych sc w Warszawie

poszukuje do współpracy aplikanta radcowskiego

Miejsce pracy: Gdańsk.

Wymagania:

  1. dyspozycyjność cztery dni w tygodniu,
  2. współpraca w formie B2B,
  3. co najmniej roczne doświadczenie w pracy w kancelarii jako prawnik lub jako in-house, w szczególności w zakresie prawa nieruchomości, prawa budowlanego, obsługi organów statutowych osób prawnych,
  4. bardzo dobra znajomość prawa cywilnego materialnego, postępowania cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  5. samodzielność,
  6. szybkość uczenia się,
  7. komunikatywność,
  8. umiejętność pracy pod presją czasu,
  9. umiejętność organizacji pracy, terminowość, odpowiedzialność i punktualność.

Obowiązki:

  1. bieżąca obsługa prawna dla Klienta Kancelarii,
  2. sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych i innych,
  3. udział w obsłudze prawnej inwestycji.

Oferujemy:

  1. możliwość praktycznej nauki,
  2. dużą różnorodność prowadzonych spraw,
  3. możliwość stałej współpracy.

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesyłanie CV na adres kancelaria@dercpalka.pl wraz ze stosowną klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kancelaria zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.