Praca

10 lipca 2018

ATC CARGO S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko: Prawnik/Aplikant/Radca prawny

ATC CARGO S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko:

Prawnik/Aplikant/Radca prawny

Miejsce pracy: Gdynia

    KIM  JESTEŚMY?

– znaną marką na rynku Transport Spedycja Logistyka (TSL) – współpracującą z międzynarodowymi koncernami,

– ATC CARGO S.A. jest spółką publiczną z akcjami notowanymi na New Connect,

– dynamicznie rozwijającym się pracodawcą z bogatą ofertą socjalną dla pracowników,

– posiadamy otwarty zespół energicznych i koleżeńskich pracowników.

CO OFERUJEMY?  CZEGO OCZEKUJEMY?
– stabilne zatrudnienie,- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

– pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce publicznej o międzynarodowym zasięgu działalności,

– pracę w zgranym zespole,

– udział w ciekawych i nowatorskich projektach,

– udział w ZFŚS,

– możliwość przystąpienia do pakietu benefitów (prywatna opieka zdrowotna lub karty sportowe),

– możliwość uczęszczania na lekcje języka angielskiego odbywające się w siedzibie Spółki,

– relaks podczas przerwy w specjalnie urządzonym dla pracowników chillout room.

– wykształcenia wyższego – ukończone studia na kierunku prawo,- co najmniej rocznego doświadczenia w pracy w spółce lub w kancelarii prawnej przy obsłudze przedsiębiorców,

– znajomości prawa cywilnego oraz handlowego,

– mile widziane będzie doświadczenie w prawie rynku, kapitałowego lub przepisów prawa związanych z transportem,

– umiejętności szybkiego uczenia się, analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,

– bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

– umiejętności ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,

– prawa jazdy kat. B,

– bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

oraz systemów informacji prawnej LEX, Legalis.

ZAKRES ZADAŃ

– bieżące doradztwo w zakresie prowadzonej działalności przez Spółkę,

– tworzenie projektów umów, regulaminów, procedur, a także opinii oraz pism związanych z działalnością Spółki,

– monitorowanie zmian w przepisach prawa polskiego oraz unijnego i przygotowywanie informacji w tym przedmiocie oraz wdrażanie rozwiązań związanych z implementacją tych przepisów w Spółce,

– redagowanie dokumentów korporacyjnych Spółki,

– udział w negocjacjach z klientami lub kontrahentami,

– przygotowywanie wniosków i pism do organów administracji, sądów oraz komorników,

– analizowanie dokumentów pod względem formalno-prawnym,

– czynny udział w projektach realizowanych w ramach Spółki.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja@atc-cargo.pl

w tytule maila podając: Stanowisko – Gdynia

Prosimy o umieszczanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko […]. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: odo@atc-cargo.pl.

Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez ATC Cargo S.A. przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: odo@atc-cargo.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.