Praca

21 sierpnia 2019

Asekuracja sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie zatrudni aplikanta radcowskiego

Asekuracja sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie zatrudni aplikanta radcowskiego na stanowisku specjalisty ds. prawnych w dziale prawnym spółki

Asekuracja sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie zatrudni osobę na stanowisku specjalisty ds. prawnych w dziale prawnym Spółki.

Wymagania:

• status aplikanta radcowskiego;
  • umiejętność samodzielnej analizy złożonych stanów faktycznych i prawnych, analitycznego i biznesowego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy;
  • samodzielność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia, terminowość wykonywania zadań;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze podmiotów gospodarczych w tym spółek prawa handlowego zdobyte po ukończeniu studiów prawniczych – jako prawnik wewnętrzny (in-houselawyer) lub w ramach kancelarii prawnej, jak również doświadczenie w pracy w administracji publicznej.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

• wsparcie pracy radców prawnych w bieżącej obsłudze spółki;
  • sporządzanie projektów pism, w tym pism procesowych oraz opinii prawnych w zakresie zleconych spraw;
  • opiniowanie i projektowanie umów i regulacji wewnętrznych spółki;
  • obsługa prawna władz spółki;
  • przygotowywanie opinii i informacji prawnych w ramach bieżących zagadnień związanych z działalnością gospodarczą spółki (obszar compliance);
  • bieżące doradztwo prawne, udzielanie porad i konsultacji prawnych pracownikom  Spółki;
  • uczestnictwo w spotkaniach z kontrahentami oraz w projektach wewnętrznych spółki;

Osobie, którą zaprosimy do współpracy zaoferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, w wymiarze 3/5 etatu (do negocjacji);
  • dodatkowe świadczenia w tym pakiet medyczny, współfinansowanie pakietu Multisport;
  • wsparcie rozwoju zawodowego, w tym w przypadku aplikantów radcowskich możliwość nabywania praktycznego doświadczenia zarówno w zakresie obsługi korporacyjnej (prawnik in-house) jak i procesowej (zastępstwo radców prawnych w sprawach sądowych);
  • możliwość szkolenia i podnoszenia swoich kwalifikacji oraz dostęp do treści edukacyjnych;
  • miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: robert.semeniuk@asekuracja.pl

W tytule maila proszę o wpisanie „rekrutacja”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Asekurację sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Asekuracja sp. z o.o. z siedziba w Sopocie, ul. Władysława IV 22, 81-743 Sopot, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000149560.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednak ich brak uniemożliwi realizację celu, w jakim zostały przekazane, tj. uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym.