Praca

2 października 2017

Aplikant radcowski/radca prawny/adwokat w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych z siedzibą w Gdańsku i oddziałem w Warszawie, specjalizująca się w zakresie prawa karnego, ale też pragnąca rozwinąć dział zajmujący się m.in. prawem cywilnym i prawem pracy poszukuje Aplikanta radcowskiego/radcę prawnego/adwokata do stałej współpracy.

Miejsce pracy: Gdańsk

Główne obowiązki:

  1. Pisanie projektów pism procesowych
  2. Zastępstwo procesowe
  3. Kontakt osobisty i telefoniczny z Klientami Kancelarii, sądami, urzędami etc.

Oczekiwania:

  1. Tytuł radcy prawnego / adwokata / aplikanta radcowskiego z uprawnieniami do zastępstwa procesowego
  2. Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  3. Znajomość pakietu MS Office
  4. Łatwość nawiązywania kontaktów
  5. Punktualność i sumienność
  6. Lojalność

Dodatkowym atutem będzie:

  1. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej
  2. Prawo jazdy kat. B
  3. Umiejętności z zakresu Legal English

Oferujemy:

  1. Możliwość zdobycia nowych doświadczeń
  2. Współpraca z profesjonalistami z wieloletnim stażem
  3. Stabilność zatrudnienia
  4. Elastyczność zatrudnienia
  5. Pakiety prywatnej opieki medycznej

Dokumenty aplikacyjne tj. CV i list motywacyjny – prosimy przesyłać na adres – sekretariatkpk@gmail.com

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”