Praca

5 grudnia 2018

Aplikant radcowski/adwokacki

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy Sp. k.

Nasza Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla podmiotów różnych branż i wielkości – od dużych spółek giełdowych po przedsiębiorców jednoosobowych. Nasz zespół tworzy ponad 45 prawników, specjalistów z różnych dziedzin. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego oddziału w Gdyni poszukujemy osoby do pracy na stanowisku aplikanta radcowskiego lub adwokackiego.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków kandydata będzie należało m.in. sporządzanie projektów umów, opinii prawnych oraz dokumentów korporacyjnych, a także bieżąca obsługa administracyjna biura.

Wymagania:

  • status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego I roku lub absolwent prawa,
  • odpowiedzialność, rzetelność, staranność i dbałość o jakość wykonywanych zadań,
  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.
  • chęć rozwoju zawodowego w obrębie specjalizacji, zainteresowanie w obrębie prawa spółek oraz prawa rynku kapitałowego lub finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

Kandydatom oferujemy możliwość zatrudnienia, ciekawą pracę pełną wyzwań, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

W przypadku wyrażenia chęci na pozostawienie Pani/Pana zgłoszenia w naszej bazie, prosimy o dodatkowe zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Ostrowski i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Toruniu, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych, możliwości ich poprawiania i przeniesienia, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie”.