Praca

2 stycznia 2018

Aplikant radcowski z biegłą znajomością języka ukraińskiego albo białoruskiego

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych z siedzibą w Gdańsku i oddziałem w Warszawie, specjalizująca się w zakresie obsługi cudzoziemców poszukuje Aplikanta radcowskiego do stałej współpracy.

Miejsce pracy: Gdańsk

Główne obowiązki:

1.       Pisanie projektów pism procesowych

2.       Zastępstwo procesowe

3.       Kontakt osobisty i telefoniczny z Klientami Kancelarii, sądami, urzędami etc.

Oczekiwania:

1.    Biegła znajomość języka ukraińskiego albo białoruskiego

2.    Tytuł aplikanta radcowskiego

2.       Znajomość pakietu MS Office

3.       Łatwość nawiązywania kontaktów

5.       Punktualność i sumienność

6.       Lojalność

Dodatkowym atutem będzie:

1.       Prowadzenie własnej działalności gospodarczej

2.       Prawo jazdy kat. B

3.     Biegła znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

1.       Możliwość zdobycia nowych doświadczeń

2.       Współpraca z profesjonalistami z wieloletnim stażem

3.       Stabilność zatrudnienia

4.       Elastyczność zatrudnienia

Dokumenty aplikacyjne tj. CV i list motywacyjny w języku polskim i ukraińskim albo białoruskim – prosimy przesyłać na adres – sekretariatkpk@gmail.com

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”