Aplikant radcowski I lub II roku

Twój profil:
Jesteś aplikantem I lub II roku posiadającym doświadczenie w branży prawniczej,
zaznajomionym z przepisami prawa handlowego i cywilnego, zainteresowanym dalszym
rozwojem.
Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym i jesteś obyty z nowoczesnymi
technologiami. Chcesz wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności przy realizacji projektów, które
zapewnią Ci możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.
Szukasz pracy, w której będziesz mógł w sposób elastyczny realizować swoje obowiązki
(w myśl zasady: „work smart, not hard”), w miejscu, w którym będziesz mógł ją kontynuować
również po uzyskaniu tytułu radcy prawnego lub adwokata.
Kim jesteśmy:
Kancelaria K&S Kardasz Staszak sp. p. z siedzibą w Gdańsku to zespół specjalistów świadczący
szeroki wachlarz usług ze wszystkich wiodących dziedzin prawa, ze szczególnym
uwzględnieniem prawnej obsługi biznesu.
Twoje zadania:
– sporządzanie i analiza projektów umów, opinii prawnych i pism procesowych;
– bieżące doradztwo prawne;
– bezpośredni kontakt z klientami, udział w negocjacjach.
Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę/B2B, obejmujące możliwość dalszej
współpracy po uzyskaniu tytułu radcy prawnego;
– atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od Twojej wiedzy
i umiejętności (min. 3.000 zł netto);
– możliwość uzyskania refundacji kosztów aplikacji;
– realną możliwość rozwoju i poznania w praktyce wszystkich aspektów pracy radcy
prawnego.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@krp-ks.pl . W tytule
wiadomości prosimy o podanie “praca aplikant”.