Aplikant radcowski I/II roku

Twój profil:

Jesteś aplikantem I lub II roku posiadającym doświadczenie w branży prawniczej, zaznajomionym z przepisami prawa handlowego i cywilnego, zainteresowanym dalszym rozwojem w tym kierunku.

Potrafisz się komunikować w języku angielskim na poziomie komunikatywnym i jesteś obyty z nowoczesnymi technologiami. Chcesz wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności przy realizacji projektów, które zapewnią możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Szukasz pracy, w której będziesz mógł w sposób elastyczny realizować swoje obowiązki (w myśl zasady: „work smart, not hard”), w miejscu, w którym będziesz mógł ją kontynuować również po uzyskaniu tytułu radcy prawnego.

Kim jesteśmy:

Kancelaria K&S Kardasz Staszak sp. p. z siedzibą w Gdańsku to zespół specjalistów świadczący szeroki wachlarz usług z różnych dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawnej obsługi biznesu.

Twoje zadania:

– sporządzanie i weryfikacja projektów umów, opinii prawnych i pism procesowych;

– bieżące doradztwo prawne;

– bezpośredni kontakt z klientami, udział w negocjacjach.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę/B2B, obejmujące możliwość dalszej współpracy po uzyskaniu tytułu radcy prawnego;

– atrakcyjne wynagrodzenie, którego górna granica uzależniona jest od Twojej wiedzy i umiejętności (min. 3.000 zł netto);

– możliwość refundacji kosztów aplikacji;

– realną możliwość rozwoju i poznanie w praktyce wszystkich aspektów pracy radcy prawnego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@krp-ks.pl

W tytule wiadomości prosimy o podanie “praca aplikant”.