Praca

14 października 2019

Aplikant Radcowski

Solace sp. z o.o. poszukuje ambitnej, samodzielnej i dobrze przygotowanej merytorycznie osoby do współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

  • tworzenie i opiniowanie umów
  • analiza dokumentów, orzecznictwa i piśmiennictwa, sporządzanie opinii prawnych
  • pisanie pozwów w postępowaniu upominawczym i nakazowym
  • zastępstwo procesowe
  • utrzymywanie kontaktu z klientem

Wymagania:

  • aplikant radcowski rozpoczynający aplikację w 2020 r. i II roku
  • wiedza i doświadczenie w zakresie prawa cywilnego
  • dobra znajomość pakietu Office i programów prawniczych
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • umiejętność dobrej komunikacji w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • ciekawe zadania, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.