Aplikant radcowski

Twój profil:

Jesteś aplikantem radcowskim, posiadającym doświadczenie w branży prawniczej, w szczególności w zakresie obsługi przedsiębiorców.

Przepisy prawa handlowego i cywilnego nie są Ci obce, a także posiadasz doświadczenie
w redagowaniu umów oraz pism procesowych.

Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym i jesteś obyty z nowoczesnymi technologiami. Chcesz wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności przy realizacji projektów, które zapewnią Ci możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Szukasz pracy, w której będziesz mógł w sposób elastyczny realizować swoje obowiązki
(w myśl zasady: „work smart, not hard”), w miejscu, w którym będziesz mógł ją kontynuować również po uzyskaniu tytułu radcy prawnego.

Kim jesteśmy?

Kancelarię K&S Kardasz Staszak sp. p. tworzy zespół specjalistów, świadczących szeroki wachlarz usług ze wszystkich wiodących dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawnej obsługi biznesu. W związku z chęcią powiększenia zespołu, prowadzimy otwartą rekrutację na stanowisko aplikanta radcowskiego.

Twoje zadania:

  • sporządzanie i analiza projektów umów, opinii prawnych i pism procesowych;
  • bieżące doradztwo prawne;
  • bezpośredni kontakt z klientami, udział w negocjacjach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę/B2B, obejmujące możliwość dalszej współpracy po uzyskaniu tytułu radcy prawnego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od Twojej wiedzy i umiejętności;
  • możliwość uzyskania refundacji kosztów aplikacji;
  • bogaty pakiet medyczny;
  • biuro w dogodnej lokalizacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@krp-ks.pl .