Praca

22 marca 2018

APLIKANT RADCOWSKI

Kancelaria radców prawnych z siedzibą w Gdańsku-Wrzeszczu nawiąże współpracę z aplikantem w zakresie prowadzenia spraw windykacyjnych i zastępstwa procesowego – w ramach zlecenia w wymiarze 2-3 dni w tygodniu (możliwa praca zdalna w części uzgodnionego wymiaru czasu pracy) .

Zadania:

  • sporządzanie projektów pism procesowych
  • prowadzenie dokumentacji oraz stały kontakt z Klientami w zakresie toczących się postępowań

Wymagania:

  • oferta dla aplikanta radcowskiego II roku lub III roku
  • dyspozycyjność co najmniej przez 2 dni w tygodniu
  • skrupulatność,
  • komunikatywność w relacjach z pracownikami sądu

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pracę pod okiem doświadczonych prawników,
  • możliwość współpracy bezpośrednio z klientem
  • rozwój w kierunku pozyskania umiejętności samodzielnej pracy,
  • premie finansowe – w przypadku osiągnięcia uzgodnionych celów

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres kancelaria@bgst.pl do dnia 31 marca 2018 r.