Aplikant radcowski

BIEL GANDURSKI TAX & LEGAL sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w zakładaniu spółek prawa handlowego ich przekształceniach, zmianach, likwidacjach;
  • wsparcie w przygotowywaniu umów gospodarczych, regulaminów innych dokumentów na potrzeby przedsiębiorców,
  • kontakt z klientem,
  • opracowywanie ofert na usługi,
  • opracowywanie analiz, opinii prawnych;
  • przygotowywanie prezentacji na szkolenia.

Nasze wymagania

  • status aplikanta radcowskiego II lub III roku;
  • język angielski co najmniej w stopniu umożliwiającym kontakt z klientami i pracę na dokumentach;
  • znajomość prawa handlowego, prawa zobowiązań, prawa pracy, procedury cywilnej,
  • mile widziane zainteresowanie kwestiami podatkowymi, RODO, ustawą AML,
  • rzetelność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

To oferujemy

  • pracę w fajnym, doświadczonym Zespole;
  • stabilne, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • pakiet szkoleń merytorycznych;
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
  • możliwość objęcia patronatem.

O nas

BG TAX & LEGAL sp. z o.o. jest spółką doradztwa podatkowego wspierająca przedsiębiorców na rynku województwa pomorskiego. W naszym portfolio są m.in. spółki z branży transportowej, deweloperskiej, IT i nowych technologii.

Oferta ważna do 31 stycznia 2022 r.

Adres do wysłania CV: kinga.masilunas@bgtax.pl

Prosimy by CV zawierały klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.