Praca

27 sierpnia 2018

Aplikant Adwokacki/Radcowski

Kancelaria Prawna SOLACE działa na rynku od 2009 r. Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa spraw odszkodowawczych. Współpracując z nami masz możliwość pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu satysfakcjonującego odszkodowania.

Poszukujemy ambitnej, samodzielnej i dobrze przygotowanej merytorycznie osoby do współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • udzielanie porad prawnych
  • tworzenie i opiniowanie umów

  • analiza dokumentów, orzecznictwa i piśmiennictwa, sporządzanie opinii prawnych

  • pisanie pozwów w postępowaniu upominawczym i nakazowym

  • zastępstwo procesowe

  • utrzymywanie kontaktu z klientem

Wymagania:

  • aplikant aplikacji radcowskiej lub adwokackiej
  • wiedza i doświadczenie w zakresie prawa cywilnego
  • znajomości języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • dobra znajomość pakietu Office i programów prawniczych
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • umiejętność dobrej komunikacji w zespole
  • bardzo dobre wyniki w nauce
  • dyspozycyjność
  • zainteresowanie prawem handlowym lub prawem rzeczowym (nieruchomości)

Oferujemy:

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole prawników nastawionym na współdziałanie, dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • ciekawe zadania, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (możliwość realizacji interesujących i złożonych projektów o charakterze gospodarczym)
  • ścieżkę rozwoju w obszarze doradztwa korporacyjnego i możliwość uzyskania specjalizacji w wybranych obszarach prawa cywilnego / gospodarczego

CV prosimy wysyłać na adres praca@solace.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora – Solace sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy.

Wyrażam/nie wyrażam* zgody na uwzględnienie mojej kandydatury w ewentualnych przyszłych rekrutacjach, także na inne stanowiska pracy (niepotrzebne skreślić).

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.