Praca

14 października 2019

Aplikant adwokacki I lub II rok

Piotr Kułaga Kancelaria Adwokacko – Radcowska Sp.P. z siedzibą w Gdańsku, ul. Partyzantów 13C/6, 80-254 Gdańsk podejmie współpracę z aplikantem adwokackim I lub II roku. Ogłoszenie skierowane jest również do osób, które w roku 2019 uzyskały pozytywny wynik z egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką.

Wymagania:

– samodzielność, systematyczność, zaangażowanie,

-dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy,

-odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,

– umiejętność analizy problemów prawnych.

Obowiązki:

– przygotowywanie projektów pism procesowych;

– reprezentowanie klientów Kancelarii przed sądami i organami administracji publicznej;

– wykonywanie czynności biurowych;

Oferujemy:

– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

– pracę w młodym zespole,

– różnorodność wykonywanych czynności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, na adres e – mail:  kancelaria@dk-adwokaci.pl

Składających aplikacje prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie zatrudnienia dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.