Praca

4 stycznia 2019

„A PRIORI” Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w Gdyni zatrudni aplikanta radcowskiego I lub II roku

Wymagania:

  1. rozpoczęta aplikacja,
  2. praktyczne doświadczenie w obsłudze spółek, sporządzaniu opinii prawnych, projektów umów i pism procesowych,
  3. bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego, postępowania cywilnego,
  4. umiejętność pracy pod presją czasu,
  5. dyspozycyjność (z uwzględnieniem zajęć na aplikacji).

Obowiązki:

  1. sporządzenia projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych,
  2. analiza przepisów, interpretacji podatkowych i orzecznictwa,
  3. reprezentacja Klientów przed urzędami i sądami powszechnymi,
  4. bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii.

Oferujemy:

  1. umowę o pracę,
  2. komunikatywność i dobrą organizację pracy,
  3. pracę w zgranym zespole,
  4. możliwość rozwoju zawodowego,
  5. możliwość objęcia patronatem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą mailową na adres: kancelaria@apriori.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.