Rajd pieszy radców

V Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych – Dębki 7-10.06.2018

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy – Radcowie Prawni, Drodzy Aplikanci Radcowscy!

Zeszłoroczny IV Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych okazał się sukcesem zarówno organizacyjnym jak i frekwencyjnym. Sukces ten zawdzięczamy nie tylko organizacji, pięknemu miejscu i pogodzie ale też, a może przede wszystkim, jego wspaniałym uczestnikom. Natchnieni powodzeniem poprzedniej edycji, a jednocześnie głodni nowych wrażeń miło nam jest ogłosić, że tegoroczny V Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych odbędzie się w dniach 7-10 czerwca 2018 r. w Dębkach.

Dębki2

W tym roku ugości nas pensjonat Baracuda położony w centrum miejscowości Dębki nieopodal pięknej, polskiej plaży.

 

Ramowy program Imprezy:

7 czerwca (Czwartek)

Od 15.00 – zakwaterowanie uczestników

19.00 – Otwarcie Rajdu. Kolacja przy grillu.

 

8 czerwca (Piątek)

9.00 – Śniadanie

10.30 – 15.00– Wycieczka piesza ze spływem kajakowym Piaśnicą

17.00 – Obiadokolacja

 

9 czerwca (Sobota)

9.00 – Śniadanie

10.30- 16.00 – Wycieczka piesza do Karwii, zwiedzanie Krokowej

17.00 – Obiadokolacja

20.00 – Kolacja przy grillu.

 

10 czerwca (Niedziela)

9.00 – Śniadanie

Pożegnanie Uczestników

 

Informujemy, że program Rajdu może ulec zmianie w zależności od pogody. Jednocześnie nasi wysokiej klasy eksperci nie ustają w pracy nad trasami i organizacją więc zakładać można dodatkowe atrakcje.
 

Koszt uczestnictwa:

  • 310 zł – dla radców prawnych wraz z małżonkami i dziećmi ze wszystkich Izb oraz aplikantów radcowskich spoza OIRP w Gdańsku
  • 260 zł – dla aplikantów z OIRP w Gdańsku wraz z małżonkami i dziećmi,
  • 540 zł dla osób spoza samorządu radcowskiego.

 

Wyżej wskazany koszt uczestnictwa zawiera: koszt noclegu, koszt wyżywienia (grill, śniadania i obiadokolacje), koszty przejazdu autokarem, cenę za wypożyczenie kajaków, koszt ubezpieczenia.

 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną informacji o uczestnikach z podaniem OIRP do której należą zgłaszani uczestnicy oraz dowodu przelewu opłaty za uczestnictwo (nr konta poniżej) na adres e-mail: magdalena.megger@oirp.gda.pl lub pocztą tradycyjną na adres OIRP w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 35, 80-803 Gdańsk

 

Konto bankowe:

Bank Zachodni WBK S.A. I O/Gdańsk50 1090 1098 0000 0000 0901 6183

 

Ilość uczestników ograniczona.

Zachęcamy do uczestnictwa w naszej imprezie.

 

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku

III Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych – Bory Tucholskie 2016

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, Drodzy Aplikanci Radcowscy!

W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące III Pomorskiego Rajdu Radców Prawnych w Gdańsku Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku informujemy, że tegoroczny Rajd planowany jest w terminie  19-22 maj 2016 r. Tym razem przenosimy się w inny zakątek Pomorza, w Bory Tucholskie. Ten zakątek Polski obfituje w niezwykle urokliwe lasy i jeziora. Planujemy ugościć Państwa w Ośrodku Wypoczynkowym Soszko w miejscowości Drzewicz.mapa drzewicz

Ramowy program imprezy:

Przyjazd 19 maja i uroczysta kolacja z pieczonym dzikiem. Następnego dnia wycieczka ok 9 km, 5h,  szlakiem leśnym z przewodnikiem w kierunku Małych Swornychgaci, skąd zabierze nas autobus. Obiadokolacja. Wieczór wolny, dla chętnych czekają kajaki i rowery. W sobotę jedziemy w okolice miejscowości Laska, skąd udamy się z przewodnikiem na szlak ścieżką przyrodniczą Dolina Kulawy – 5km, 3 h. Następnie pójdziemy do miejscowości Widno zakosztować wypieków z regionalnego pieca chlebowego (każdy otrzyma pyszne bułeczki oraz chleb). Potem wracamy do ośrodka na obiad. Wieczorem ognisko, kiełbaski, karkówka, chleb ze smalcem, ogórki, piwo. Wyjazd w niedzielę po śniadaniu.

Standard domków przyzwoity, jest czysto, w 4 domkach kominek, w każdym łazienka i kuchnia. Domki 4-osobowe.

Szczegółowy program imprezy,  zostanie podany wraz z wysokością opłaty za uczestnictwo w Rajdzie na stronie OIRP w Gdańsku w terminie do dnia  5 kwietnia 2016 r.

Koszty imprezy na poziomie podobnym, jak w roku ubiegłym. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, można już teraz zgłaszać chęć uczestnictwa w sekretariacie izby.

 

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku

—————————————————————————————-

O idei Rajdu

Mazury mają swój Cud Natury, Bieszczady – wspaniały Rajd, radcowskie Pomorze zapragnęło mieć imprezęrajd2 turystyczną z przeznaczeniem dla radców prawnych i aplikantów z całej Polski.

Wybraliśmy rajd pieszy, jako najbardziej tradycyjną i popularną formę sportowej rekreacji. Założyliśmy, że mają to być piesze wędrówki dostępne właściwie dla każdego. Szlaki o niezbyt zaawansowanym stopniu trudności, połączone jednakże z  walorami, jakie daje zwiedzanie najatrakcyjniejszych przyrodniczo miejsc na polskim wybrzeżu.

Pierwsze dwie edycje rajdu odbyły się w malowniczej Łebie, położonej w otoczeniu nadmorskich wydm i jezior Sarbsko oraz Łebsko. Zapraszamy do zapoznania się z załączonymi relacjami z pierwszych edycji rajdu oraz do uczestnictwa w imprezie w roku następnym!

Content