14 sierpnia 2015

Zeszyt dla Ucznia – 20.08.2015

Drogie Koleżanki i Koledzy,

zapraszamy do włączenia się do akcji Zeszyt dla Ucznia, która w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia. Wszystkie informacje, kontakty  zawarte są w załączonym piśmie. Prosimy także o pomoc w promowaniu Akcji  i rozesłanie naszej prośby dalej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w festynie, kupna losów i wzięcia udziału w licytacji.

20 sierpnia 2015 r. o godzinie 17: 00, na terenie Gdańskiego Klubu Biznesu – Villa Uphagena w Gdańsku, odbędzie się Festyn, pełen atrakcji i poczęstunków, w trakcie którego zostanie przeprowadzona licytacja niezwykłych przedmiotów otrzymanych od darczyńców. Biletami wstępu na Festyn są cegiełki (w cenie 30 zł od osoby dorosłej), które są jednocześnie kuponami biorącymi udział w loterii fantowej. Nagrodami w loterii, podobnie jak w przypadku licytacji, będą przedmioty i usługi przekazane przez współpracujących z nami przedsiębiorców, instytucje i osoby prywatne.

* w razie niepogody cały teren jest zadaszony

* UWAGA! Dla zmotoryzowanych PARKING na boisku Szkoły Conradinum wjazd od ul. Piramowicza.

Będziemy wdzięczni za przesłanie naszego pisma i zaproszenia zaprzyjaźnionym firmom i znajomym, bo im więcej nas przyjdzie tym więcej dzieci obejmiemy pomocą.

Pozdrawiam i dziękuje za dotychczasowe wsparcie

Magdalena Adamowicz

zeszytdlaucznia@gmail.com