11 marca 2016

REKRUTACJA DO SZKOŁY PRAWA NIEMIECKIEGO!!! ZAJĘCIA RUSZAJĄ W KWIETNIU 2016 R.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia w ramach kolejnej edycji Szkoły Prawa Niemieckiego organizowanej na Wydziale Prawa i Administracji  Uniwersytetu Gdańskiego. Zaproszenie adresowane jest do studentów prawa i administracji wszystkich uczelni wyższych, doktorantów oraz aplikantów i praktyków (warunek dobra znajomość j. niemieckiego), a także tłumaczy i lektorów języka niemieckiego.  Organizatorami Kursu są: Institut für Ostrecht der Uniwersität zu Köln wspólnie z Szkołą Prawa Niemieckiego na WPiA UG. Kurs prawa niemieckiego kończy się pisemnym egzaminem i dyplomem UG i UNI zu Köln oraz 1,5 rocznym stypendium na LLM w Niemczech dla najlepszego absolwenta. Kurs zorganizowany jest w formule:

I część – zajęcia weekendowe na WPIA Uniwersytetu Gdańskiego (6-8 zjazdów od kwietnia do czerwca 2016)

II część – STYPENDIUM NA LETNIĄ SZKOŁĘ PRAWA NIEMIECKIEGO NA UNIWERSYTECIE W KOLONII ( 2-tygodniowy pobyt w Kolonii lipiec 2016 o wartości ok. 800 Euro).

Szczegółowe informacje na stronie http://prawo.ug.edu.pl/oferta/szkoly_prawa_obcego/szkola_prawa_niemieckiego

Kontakt: sekretariat SPN pok. 3057

mail: spn@prawo.ug.edu.pl , tel. 58/ 523 28 79

Czekamy na Państwa zgłoszenia !

Dr Magdalena Adamowicz