9 września 2016

Poszukiwani radcowie prawni specjaliści od prawa medycznego

Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku przygotowuje szkolenia dla lekarzy, którzy chcieliby zostać biegłymi sądowymi. OIL zwróciła się do OIRP w Gdańsku z propozycją wsparcia przy przygotowaniu tego projektu. OIL poszukuje radców – specjalistów od prawa medycznego i/lub spraw dotyczących uszczerbku na lub utraty zdrowia – chcących pomóc przy opracowaniu programu szkolenia (konsultacje), jak również zainteresowanych prowadzenia wykładów.

Koleżanki i kolegów radców zainteresowanych udziałem w ww. pracach lub chcących uzyskać bardziej szczegółowe informacje o projekcie Okręgowej Izby Lekarskiej – prosimy o zgłaszanie się do dnia 16 września 2016 r. na adres mailowy:  oirp@oirp.gda.pl lub telefonicznie do biura OIRP: 58 305 20 78” .