Komunikaty

Sport
31 sierpnia 2015

Oskar Przysiężny Mistrzem Polski Radców Prawnych i Aplikantów

Oskar Przysiężny Mistrzem Polski Radców Prawnych i Aplikantów w biegu na 10 km!

Reprezentacja biegowa naszej Izby wzięła udział w drugiej już edycji MP Radców Prawnych i Aplikantów w biegu ulicznym na 10 km. Bieg rozgrywany był podczas Biegu Fabrykanta w Łodzi, w którym wzięło udział 2000 zawodniczek i zawodników.

Oskar na podiumMiło nam donieść, że nasz aplikant Oskar Przysiężny zajął I miejsce! Podziewaliśmy się, ze ma duże szanse, wiedzieliśmy, że ciężko pracował nad formą, ba – nawet był faworytem ( w końcu w roku ubiegłym zwyciężył w kategorii OPEN cały Bieg Fabrykanta), ale cóż: sport to sport, a rywalizacja z roku na rok rośnie…

Na szczęście wszystko się udało i Oskar pobiegł  jak rakieta, prosto na metę, dublując (czasowo) połowę stawki.

Czasy jednak generalnie były nieco gorsze, a to ze względu na wysoką temperaturę i piękne słońce, które choć przyjemne dla widzów, zawodnikom dokucza.

Szczególne gratulacje należą się jedynej naszej reprezentantce Ali Tomaszewskiej! Nie dość, że rodzynek, to jeszcze jak pięknie pobiegła!

Brawa dla Jarka Krzyk, który zajął wśród radców I m-ce w swojej kategorii wiekowej!, Tomka Dunst, Jakuba Fryzowskiego, za wspaniałą wolę walki, świetny bieg i doskonałe nastroje.

Dziękujemy naszemu dziekanowi, za obecność, kibicowanie i wsparcie!

Pikinik - reprezentacjaPodziękowania dla OIRP ŁÓDŹ za doskonałą organizację biegu radców, wsparcie i wspaniały piknik, który miał miejsce w ogrodach mieszących się w siedzibie Izby przy ul. Tylnej.

Bartosz Szolc-Nartowski

Poprzedni komunikat
Następny komunikat
Content