Komunikaty

Sport
16 września 2015

NOWY SEZON, NOWE NADZIEJE DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ OIRP GDAŃSK

Drużyna futbolGórny rząd od lewej: Krzysztof Ramczykowski, Marcin Czugan, Patryk Sacha, Korneliusz Głuchowski,

Dolny rząd od lewej: Jarosław Karwowski, Sebastian Fischer, Dawid Szadaj, Krzysztof Jóźwiak, Rafał Gregorczyk.

 

NOWY SEZON, NOWE NADZIEJE DRUŻYNY OIRP GDAŃSK

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zespół piłkarski Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku – ponownie – wystartuje w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta PL3. Zmagania rozpoczną się we wrześniu, a zakończą pod koniec listopada. Nasza drużyna, po zakończeniu rywalizacji w poprzednim sezonie w środku tabeli (11 miejsce), rozpocznie grę w III lidze w grupie „C”. Jakie są oczekiwania co do wyniku?

Końcowy rezultat zmagań ciężko przewidzieć, bo zależy on od zbyt dużej liczby czynników, przede wszystkim tego, czy ominą nas kontuzje i tym samym dane będzie nam grać w optymalnym składzie przez cały sezon. Chcemy przede wszystkim rozwijać się piłkarsko na tle rywali, którzy prezentują wysoki poziom, a to zapewnia nam start w PL3. Drużyna jest budowana konsekwentnie i jeśli zagramy więcej meczy w sezonie dobrych, aniżeli słabych” – będziemy na pewno zadowoleni – powiedział Marcin Czugan, kapitan zespołu.

Drużyna personalnie nie uległa zmianie i będzie grać właściwie w tym samym składzie co w zeszłym sezonie. Wciąż jednak zachęcamy pasjonatów piłki nożnej do reprezentowania barw OIRP Gdańsk.

Wzmocnienia przydadzą się zawsze, bo sezon jest długi. Mamy do rozegrania 14 wyczerpujących meczów z godnymi rywalami. Szeroka kadra jest jednym z kluczy do sukcesu” – zakończył Marcin.

W przypadku chęci uczestnictwa w piłkarskiej drużynie OIRP Gdańsk, prosimy o kontakt bezpośrednio z kapitanem reprezentacji na adres: mczugan@gmail.com.

PS. W chwili pisania tego artykułu odbył się już pierwszy mecz OIRP Gdańsk w lidze PL3. Nasza drużyna podejmowała zespół SII, i po dobrym spotkaniu ostatecznie wygrała 3:2. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Marcin Czugan, jedno trafienie zaliczył Jacek Formela.

 

 

Poprzedni komunikat
Następny komunikat
Content