Komunikaty

12 grudnia 2015

Komunikat dla członków Klubu Seniora przy OIRP Gdańsk

  CZŁONKOWIE KLUBU SENIORA przy O.I.R.P. w Gdańsku

Ze względów od nas niezależnych nie doszło do ostatniego w tym roku grudniowego spotkania w celu podzielenia się opłatkiem i przekazania sobie serdeczności z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2016 Roku.

 

Dlatego tą drogą życzę Wszystkim Koleżankom i Kolegom, oraz ich rodzinom i bliskim spokojnych, miłych i rodzinnych świąt oraz dużo zdrowia, sił i chęci na kontynuację naszych spotkań i wyjazdów integracyjnych.

 

Od Nowego 2016 Roku, ze względu na likwidację klubo – kawiarni „Alegoria”, w której odbywały się nasze cykliczne spotkania, przenosimy się do restauracji w Dworze Kuźniczki, również w Gdańsku Wrzeszczu, przy ul. Wajdeloty 13 (wychodząc z tunelu kolejowego, po przejściu przez jezdnię, pierwszy budynek po lewej stronie – wejście    od parku Kuźniczki).

 

Jak dotychczas, spotkania będą odbywały się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 11, na zasadach samofinansowania zamówień.

Jednakże, w pierwszy czwartek stycznia t.j. 7.01.2016 roku, w zamian za nieudane spotkanie opłatkowe, zapraszam koleżanki i kolegów należących do Klubu Seniora  na powitanie Nowego Roku.

 

Podobnie, jak w roku ubiegłym, proszę o potwierdzenie telefoniczne przybycia na spotkanie do sekretariatu naszej Izby, w terminie nieodwołalnym do dnia 31.12.2015.

 

Przy okazji informuję, że zgodnie z sugestiami koleżanek i kolegów, przekazanymi  na spotkaniu w dniu 5 listopada, w roku 2016, oprócz cyklicznych spotkań w każdy pierwszy czwartek wyjedziemy:

 

w okresie między 25 maja a 5 czerwca (dokładny termin ustalimy na spotkaniu  w dniu 7 stycznia 2016) na pięciodniową wycieczkę do Warszawy. Koszt tej wycieczki od osoby wyniesie 600 zł. i kwotę tę należy wpłacić do naszej Izby w terminie do dnia 15 lutego 2016 r. Ta data wynika z konieczności wcześniejszej rezerwacji miejsc noclegowych i biletów wstępu do muzeów.

 

– w pierwszej połowie miesiąca lipca na jednodniową wycieczkę do Słupska               i ewentualnie okolic (dokładną datę ustalimy na spotkaniu majowym. Koszt tej wycieczki wyniesie 50 zł. od osoby i płatny będzie do dnia 31 maja 2016 roku również do naszej Izby.

 

w drugiej połowie miesiąca września 2016 na pięciodniową wycieczkę  do Szczecina i okolic (konkretną datę i koszt wycieczki ustalimy na spotkaniu w dniu 7 lipca 2016)

Przedstawiając powyższe propozycje, proszę koleżanki i kolegów, by w terminie do dnia 1 lutego 2016 zgłosili do sekretariatu O.I.R.P. swoją wolę uczestnictwa  w poszczególnych imprezach wyjazdowych.

 

Oprócz powyższej informacji o planach wyjazdowych naszego Klubu przekazuję komunikat Kapituły Funduszu Seniora Krajowej Rady Radców Prawnych w sprawie ogólnopolskich spotkań integracyjno – wczasowych radców prawnych seniorów  i turnusach sanatoryjnych.

Imprezy organizowane przez Krajową Radę Radców Prawnych nie będą dofinansowywane z funduszu przeznaczonego na działalność naszego Klubu.

 

Z koleżeńskim pozdrowieniem

Barbara Barbarowicz

 

Poprzedni komunikat
Następny komunikat
Content