Komunikaty

18 października 2016

II Konferencja Naukowa Pomorskiej Izby Adwokackiej– Prawo Transportowe – Morze, Ląd, Powietrze

Pomorska Izba Adwokacka ma przyjemność poinformować, że w dniach 9-10 listopada 2016 roku w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbędzie się II Konferencja Naukowa Pomorskiej Izby Adwokackiej– Prawo Transportowe – Morze, Ląd, Powietrze pod patronatem Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej Andrzeja Zwary. Na konferencji zostaną poruszone zagadnienia dotyczące transportu morskiego, lądowego, lotniczego oraz kosmicznego. Szczegółowy harmonogram Konferencji znajduje się w załączeniu.

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod adresem: formularz  Termin zgłoszeń upływa 20.10.2016 roku.

O zakwalifikowaniu do udziału w konferencji zostaną Państwo poinformowani drogą mailową na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym. Informujemy, że liczba miejsc na konferencji jest ograniczona do 250 osób. Udział w konferencji jest bezpłatny. ORA Gdańsk za udział w konferencji przyznaje 12 punktów szkoleniowych ( po 6 punktów za każdy dzień).

 

Z uwagi na duże zainteresowanie konferencją naukową uprzejmie informujemy że informacja o zakwalifikowaniu zostanie przesłana 30.10.2016 drogą mailową.

 

Poprzedni komunikat
Następny komunikat
Content