Komunikaty

3 lutego 2017

Do aplikantów – VI Edycja Konkursu Arbitrażowego Lewiatan

Szanowni Państwo,

Kontynuując pięcioletnią współpracę, uprzejmie informuję o rozpoczęciu VI Edycji Konkursu Arbitrażowego Lewiatan, kierowanego do aplikantów radcowskich i adwokackich z całej Polski. Jest to największy w Polsce konkurs typu moot-court (symulacje rozpraw), w czasie którego aplikanci próbują swoich sił w roli pełnomocników stron w postępowaniu arbitrażowym.

Zapraszamy do udziału aplikantów wszystkich okręgowych izb radców prawnych ze względu na bardzo wysoką wartość merytoryczną konkursu, ciekawą formułę i możliwość uzyskania wiedzy dotyczącej postępowania arbitrażowego.

Jak co roku, uprzejmie prosimy Państwa o wsparcie przez rozpowszechnienie informacji o konkursie w oparciu o Państwa kanały informacyjne. W załączeniu przesyłamy informację o Konkursie do umieszczenia na stronie internetowej / jako aktualności / do mailing wśród aplikantów / ogłoszenie na tablicy ogłoszeń – w zależności od Państwa kanałów informacyjnych.

Jednocześnie informuję, że do Dziekanów Rad wszystkich Okręgowych Izb zostaną przesłane pisemne informacje o Konkursie z prośbą o udostępnienie informacji.

Bylibyśmy również bardzo wdzięczni za możliwość poinformowania o Konkursie aplikantów w czasie zajęć prowadzonych w ramach aplikacji – jest to najskuteczniejsza forma komunikacji.

Strona internetowa Konkursu to: http://www.sadarbitrazowy.org.pl/pl/podstrony/konkurs-arbitrazowy-lewiatan-2017.html

 

Poprzedni komunikat
Następny komunikat
Content