Zmiany w planie zajęć III rok

Grupy A i B

Zajęcia w dniu 27 czerwca 2019 r. 
8:30 – 11:00 dr hab. prof. UG Sylwia Majkowska-Szulc
Prawo Unii Europejskiej i międzynarodowa ochrona praw człowieka  
– wykład (3 godz.) – grupy A i B

11:30 – 14:00 r.pr. Katarzyna Patocka   
Prawo celne
– wykład (3 godz.) – grupy A i B


Grupy C i D

Zajęcia w dniu 28 czerwca 2019 r.

Nie ma pierwszych zajęć

11:30 – 14:00 r.pr. Katarzyna Patocka
Prawo celne
– wykład (3 godz.) – grupy C i D

Grupa A

Zajęcia w dniu 24 stycznia 2019 r.
8:30 – 11:00 dr Edvard Juchnevic
Prawo finansowe
– wykład (3 godz.) Grupa A i B

11:30 – 14:00 r. pr.  Juliusz Cybulski
Sztuka prezentacji i przekonywania
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa A

Grupa A

Zajęcia w dniu 21 lutego 2019 r. 
8:30 – 11:00 r. pr. Wojciech Drożdżał
Prawo podatkowe
– wykład (3 godz.) Grupa A i B

11:30 – 14:00 r. pr.  Wojciech Drożdżał
Prawo podatkowe
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa A

Grupa A

Zajęcia w dniu 28 lutego 2019 r. 
8:30 – 11:00 r. pr. Wojciech Drożdżał
Prawo podatkowe
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa A i B

11:30 – 14:00 r. pr. Jerzy Mosek i r.pr. Piotr Kubik
Zajęcia z negocjacji i mediacji, zarządzanie konfliktem
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa A

Grupa A 

Zajęcia w dniu 7 marca 2019 r. 
8:30 – 10:00 r. pr. Marek Rusiecki  
Etykieta w wykonywaniu zawodu
– ćwiczenia (3 godz.)

11:30 – 14:00 r. pr. Jerzy Mosek
Zajęcia z negocjacji i mediacji, zarządzanie konfliktem
– ćwiczenia (3 godz.)

 

Grupa A

Zajęcia w dniu 14 marca 2019 r. 
8:30 – 12:00 aktor Robert Ninkiewicz  
Retoryka i erystyka- ćwiczenia (4 godz.)

12:30 – 15:00 r. pr. Juliusz Cybulski
Sztuka prezentacji i przekonywania
– ćwiczenia (3 godz.)


Grupa B

Zajęcia w dniu 24 stycznia 2019 r. 
8:30 – 11:00 dr Edvard Juchnevic
Prawo finansowe
– wykład (3 godz.) Grupa A i B

11:30 – 14:00 r. pr.  Jerzy Mosek i r.pr. Piotr Kubik
Zajęcia z negocjacji i mediacji, zarządzanie konfliktem
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa B

Grupa B 

Zajęcia w dniu 28 lutego 2019 r. 
8:30 – 11:00 r. pr. Wojciech Drożdżał
Prawo podatkowe
– wykład (3 godz.) Grupa A i B

11:30 – 14:00 r. pr. Wojciech Drożdżał
Prawo podatkowe
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa  B

Grupa B  

 Zajęcia w dniu 7 marca 2019 r. 
8:30 – 11:00 r. pr. Jerzy Mosek  
Zajęcia z negocjacji i mediacji, zarządzanie konfliktem
– ćwiczenia (3 godz.)

11:30 – 14:00  dr hab. Sylwia Majkowska-Szulc, prof. UG
Prawo Unii Europejskiej i międzynarodowa ochrona praw człowieka
– ćwiczenia (3 godz.)

Grupa B  

 Zajęcia w dniu 28 marca 2019 r. 
8:30 – 11:00 mgr Dariusz Czarnecki  
Prawo finansowe
– wykład (3 godz.) Grupa A i B

11:30 – 14:00 r. pr. Wojciech Drożdżał  
Prawo podatkowe
– ćwiczenia (3 godz.)

Grupa B 

Zajęcia w dniu 25 kwietnia 2019 r.
8:30 – 11:00 SWSA Tamara Dziełakowska
Prawo administracyjne ustrojowe i materialne
– wykład (3 godz.) Grupa A i B

11:30 – 15:00 aktor Robert Ninkiewicz
Retoryka i erystyka
– ćwiczenia (4 godz.) Grupa  B

Grupa B

Zajęcia w dniu 4 lipca 2019 r.
8:30 – 11:00 wykładowca z UG
Prawo Unii Europejskiej i międzynarodowa ochrona praw człowieka
– ćwiczenia (3 godz.)

11:30 – 15:30 SNSA Tamara Dziełakowska
Prawo administracyjne ustrojowe i materialne
– ćwiczenia (3 godz. + 1,5 godz.)


Grupa C

Zajęcia w dniu 8 lutego 2019 r. 
8:30 – 12:00 SNSA Zdzisław Kostka
Prawo administracyjne ustrojowe i materialne
– wykład (3 + 1 godz.) Grupa C i D

12:30 – 15:00 r. pr.  Marek Kumiński
Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego, etyka radcy prawnego
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa C

Grupa C 

Zajęcia w dniu 15 lutego 2019 r. 
8:30 – 11:00 r. pr.  Marek Kumiński
Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego, etyka radcy prawnego
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa C

11:30 – 15:00 SNSA Zdzisław Kostka
Prawo administracyjne ustrojowe i materialne
– wykład (3 + 1 godz.) Grupa C i D

Grupa C

Zajęcia w dniu 8 marca 2019 r. 
8:30 – 12:00 aktor Robert Ninkiewicz
Retoryka i erystyka
– ćwiczenia (4 godz.) Grupa C

12:30 – 15:00 mgr Magdalena Kołucka i r.pr. Jerzy Mosek
Marketing usług prawniczych i komunikacja z klientem
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa C

Grupa C 

Zajęcia w dniu 15 marca 2019 r. 
8:30 – 11:00 wykładowca UG
Prawo UE i międzynarodowa ochrona praw człowieka
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa C

11:30 – 14:00 mgr Magdalena Kołucka i r.pr. Jerzy Mosek
Marketing usług prawniczych i komunikacja z klientem
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa C

Grupa C 

Zajęcia w dniu 17 maja 2019 r. 
8:30 – 11:00 SNSA Zdzisław Kostka
Prawo administracyjne ustrojowe i materialne
– ćwiczenia (3 godz.)

11:30 – 14:00 dr hab. prof. INP PAN Karolina Wierczyńska  
Prawo Unii Europejskiej i międzynarodowa ochrona praw człowieka
– ćwiczenia (3 godz.)

Grupa C 

Zajęcia w dniu 14 czerwca 2019 r. 
8:30 – 11:00 r. pr. Jerzy Mosek i r.pr. Piotr Kubik
Zajęcia z negocjacji i mediacji, zarządzanie konfliktem
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa C

11:30 – 13:00 r. pr. Marek Rusiecki   
Etykieta w wykonywaniu zawodu
– ćwiczenia (2 godz.) Grupa C

Grupa C  

Zajęcia w dniu 28 czerwca 2019 r.
8:30 – 11:00 wykładowca UG
Prawo UE i międzynarodowa ochrona praw człowieka
– wykład (3 godz.) Grupa C i D

11:30 – 14:00 r. pr. Katarzyna Patocka
Prawo celne
– wykład (3 godz.) Grupa C i D


Grupa D

Zajęcia w dniu 8 lutego 2019 r. 
8:30 – 12:00 SNSA Zdzisław Kostka
Prawo administracyjne ustrojowe i materialne
– wykład (3 + 1 godz.)
Grupa C i D

12:30 – 15:00 r. pr.  Joanna Gibas-Kobierecka
Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego, etyka radcy prawnego
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa D

Grupa D 

Zajęcia w dniu 15 lutego 2019 r. 
8:30 – 11:00 r. pr.  Joanna Gibas – Kobierecka
Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego, etyka radcy prawnego
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa D

11:30 – 15:00 SNSA Zdzisław Kostka
Prawo administracyjne ustrojowe i materialne
– wykład (3 + 1 godz.) Grupa C i D

Grupa D

Zajęcia w dniu 1 marca 2019 r.
8:30 – 11:00 r. pr. Marek Rusiecki
Sztuka prezentacji i przekonywania
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa D

11:30 – 14:00 mgr Dariusz Czarnecki
Prawo finansowe
– wykład (3 godz.) Grupa C i D

Grupa D 

Zajęcia w dniu 15 marca 2019 r.
8:30 – 11:00 wykładowca z UG
Prawo UE i międzynarodowa ochrona praw człowieka
– wykład (3 godz.) Grupa C i D

11:30 – 14:00 r. pr.  Joanna Gibas – Kobierecka
Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego, etyka radcy prawnego
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa D

Grupa D 

 Zajęcia w dniu 5 kwietnia 2019 r. 
8:30 – 11:00 r. pr. Wojciech Drożdżał
Prawo podatkowe
– wykład (3 godz.) Grupa C i D

11:30 – 14:00 r. pr.  Jerzy Mosek i mgr Magdalena Kołucka
Marketing usług prawniczych i komunikacja z klientem
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa D

Grupa D 

Zajęcia w dniu 19 kwietnia 2019 r. 
8:30 – 10:00 r. pr. Marek Rusiecki
Etykieta w wykonywaniu zawodu – ćwiczenia (2 godz.)

10:30 – 13:00 r. pr. Piotr Kubik
Zajęcia z negocjacji i mediacji, zarządzanie konfliktem
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa D

Grupa D 

Zajęcia w dniu 26 kwietnia 2019 r. 
8:30 – 11:00 dr hab. prof. UG Sylwia Majkowska-Szulc
Prawo UE i międzynarodowa ochrona praw człowieka
– ćwiczenia (3 godz.)

11:30 – 15:00 aktor Robert Ninkiewicz
Retoryka i erystyka
– ćwiczenia (4 godz.)

Grupa D 

Zajęcia w dniu 10 maja 2019 r.  
8:30 – 11:00 r. pr. Jerzy Mosek i r.pr. Piotr Kubik
Zajęcia z negocjacji i mediacji, zarządzanie konfliktem
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa D

11:30 – 14:00 SNSA Zdzisław Kostka
Prawo administracyjne ustrojowe i materialne
– ćwiczenia (3 godz.) Grupa D

Grupa D 
Zajęcia w dniu 17 maja 2019 r. 

Nie ma pierwszego bloku zajęć

11:30 – 14:00 SNSA Zdzisław Kostka
Prawo administracyjne ustrojowe i materialne
– ćwiczenia (3 godz.)

Grupa D  

Zajęcia w dniu 24 maja 2019 r. 
8:30 – 15:00 r. pr. Wojciech Drożdżał
Prawo podatkowe
– ćwiczenia (6 godz. + 1 godz.)

Grupa D  

Zajęcia w dniu 31 maja 2019 r. 
8:30 – 15:00 r. pr. Wojciech Drożdżał
– ćwiczenia (6 godz. + 1 godz.)

Grupa D  

Zajęcia w dniu 7 czerwca 2019 r. 
8:30 – 15:00 r. pr. Wojciech Drożdżał

Prawo podatkowe
– ćwiczenia (6 godz. + 1 godz.)

Grupa D  

Zajęcia w dniu 14 czerwca 2019 r. 
8:30 – 11:00 SNSA Zdzisław Kostka

Prawo administracyjne ustrojowe i materialne
– ćwiczenia (3 godz.)

11:30 – 14:00 r.pr. Wojciech Drożdżał
Prawo podatkowe
– ćwiczenia (3 godz.)

Grupa D 

 Zajęcia w dniu 28 czerwca 2019 r. 
8:30 – 11:00 wykładowca UG
Prawo UE i międzynarodowa ochrona praw człowieka
– wykład (3 godz.) Grupa C i D

11:30 – 14:00 r. pr. Katarzyna Patocka 
Prawo celne
– wykład (3 godz.) Grupa C i D

Grupa D

Zajęcia w dniu 5 lipca 2019 r.

8:30 – 11:00 dr hab. prof. INP PAN Karolina Wierczyńska
Prawo UE i międzynarodowa ochrona praw człowieka
– ćwiczenia (3 godz.)

11:30 – 14:00 r.pr. Marek Rusiecki
Sztuka prezentacji i przekonywania
– ćwiczenia (3 godz.)

Content